Rubriky:

Ostatní

Živě

Rána, která snad popírá fyzikální zákony. Trestňák v Malajsii neměl chybu

19. února 2016 08:50 - Kuala Lumpur

Vzpomínáte ještě na legendárního brazilského obránce Roberta Carlose a jeho parádní razantní trestné kopy s falší? Na mistra světa z roku 2002 nyní navázal Mohd Faiz Subri v nejvyšší malajsijské fotbalové soutěži. Útočník týmu Pulau Penang zahrál v utkání s FC Pahang fantastickým způsobem přímý volný kop, proti kterému byl soupeřův brankář bez šance.

Balón po jeho kopu nabral nečekanou rotaci a po neuvěřitelné trajektorii zapadl do sítě přesně k levé tyči. I zásluhou Subriho, jehož zásah může směle kandidovat na vítězství v prestižní Puskásově ceně FIFA pro nejkrásnější gól roku, zvítězil Penang 4:1.

Hlasujte v anketě pod článkem, jestli se vám víc líbila tato branka, nebo trefa Brazilce Roberta Carlose z roku 1997 na turnaji FIFA proti Francii (viz video v galerii).

škv, Sport.cz

Který přímý volný kop se vám líbil víc?

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.