Rubriky:

Anglie

Živě

Tévezův přestup do Manchesteru možná před soudem neskončí

3. srpna 2007 15:35 - LONDÝN

Přestup argentinského fotbalisty Carlose Téveze z West Hamu do Manchesteru United možná před soudem neskončí. Podle agentury AP se všechny zúčastněné strany dohodly na podmínkách transferu.

Londýnský klub by měl od manažera Kii Joorabchiana, který hráče vlastní, dostat dva milióny liber a na oplátku uvolnit jeho registraci. United pak Téveze od Joorabchiana získají za deset miliónů liber na hostování, které budou po dvou letech moci změnit v přestup.

Celý transfer mohl skončit před soudem, protože West Hamu se nelíbilo, že podmínky přestupu vyjednával Joorabchian.

Transakce by měla bez potíží vyhovovat regulím Premier League. Za jejich porušení byl totiž při Tévezově příchodu do Anglie West Ham potrestán rekordní pokutou 5,5 miliónu liber.

Hráč ještě spolu s krajanem Javierem Mascheranem, který už z West Hamu odešel do Liverpoolu, totiž nebyl majetkem klubu, ale jeho práva vlastnil Joorabchian. Pravidla v Anglii však zakazují, aby fotbalisté byli majetkem třetí strany.

ČTK

Časová osa: Anglie

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..