Rubriky:

Anglie

Živě

Portsmouth musel změnit plány na stadión kvůli letadlovým lodím

26. října 2007 16:56 - LONDÝN

Kvůli dvěma letadlovým lodím muselo vedení Portsmouthu změnit plány na výstavbu nového stadiónu. Anglický fotbalový klub chtěl zbudovat arénu přímo v přístavu, aby částečně vbíhala do moře. Protože se však Královské námořnictvo rozhodlo ve stejných místech vybudovat kotviště pro dvě letadlové lodě, chtějí funkcionáři přesunout stadión pro 36 000 fanoušků do jiné přímořské lokace na Horsea Island.

"Sice nás mrzí, že musíme najít nové místo pro stadión, ale jsme rádi, že Královské námořnictvo si jako kotviště vybralo Portsmouth. Pro město je to jen dobře, přibude pracovních příležitostí a zlepší se ekonomika," řekl výkonný ředitel Portsmouthu Peter Storrie na internetové stránce klubu.

"Námořnictvo i město nám pomohli najít nové místo pro náš stadión. Horsea Island nejenže splňuje veškerá kritéria předchozího místa, ale nakonec se ukázal jako lepší lokalita a mohli bychom na něm hrát už v roce 2011," dodal.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..