Rubriky:

Anglie

Živě

Fotbalový brankář Niemi kvůli zranění zápěstí ukončil kariéru

3. září 2008 16:51 - LONDÝN

Brankář fotbalistů Fulhamu Antti Niemi ukončil aktivní kariéru. Šestatřicetiletý finský gólman se tak rozhodl kvůli přetrvávajícímu zranění zápěstí. Původně chtěl dodržet platnou smlouvu v anglickém klubu, kterou má do konce sezóny, ale nakonec rozhodnutí změnil.

 

londonhearts.com

"Kvůli zranění zápěstí by trvalo další dva měsíce, než bych byl schopen začít trénovat. Požádal jsem klub o jeho pohled. Jsem vděčný, že mě pochopili a došli jsme k dohodě, která zajišťuje něco klubu a s jejímiž podmínkami jsem spokojený i já," uvedl dnes Niemi na oficiálních stránkách Fulhamu.

Niemi začal kariéru v Kodani, odkud v roce 1997 přestoupil do Glasgow Rangers. V lednu 2006 přišel do Fulhamu, za který odchytal 64 zápasů. Loni na Nový rok vyděsil fotbalové fanoušky, když po souboji s protihráčem hrůzostrašně spadl z výšky na hlavu. Vyvázl z toho jen s pohmožděným krkem, ale kariéru mu nakonec předčasně ukončilo bolavé zápěstí. V červnu mu ho úspěšně operovali, ale pak si ho zranil znovu.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..