Brankář Brna Lejsal inkasoval ve zkoušce v Anglii tří góly

LONDÝN

Rozpačitě dopadla premiéra brněnského brankáře Martina Lejsala v anglickém druholigovém klubu Queens Park Rangers, kde je na zkoušce. Londýnský tým v přípravném utkání s nováčkem chorvatské nejvyšší soutěže NK Karlovac prohrál 1:3 a všechny tři góly dostal Lejsal v závěru zápasu v rozmezí jedenácti minut.

Až do 70. minuty držel Lejsal čisté konto. První branku inkasoval z pokutového kopu, který se kopal právě po jeho faulu na útočníka soupeře. A během dalších jedenácti minut dostal další dva góly po střelách ze střední vzdálenosti. Druholigový Queens Park se netají velkými plány do budoucna a hledá druhého gólmana k české jedničce Radku Černému.

Lejsalovi už v minulých dnech nevyšlo angažmá ve Feyenoordu Rotterdam kvůli finančním problémům nizozemského klubu, nyní zkouší štěstí v Anglii.