Rubriky:

Anglie

Trenér fotbalistů Queens Parku napadl spoluhráče gólmana Černého

10. prosince 2009 17:29 - LONDÝN

Trenér fotbalistů druholigového anglického celku Queens Park Rangers Jim Magilton byl dočasně zbaven funkce kvůli incidentu po pondělní prohře 1:3 s Watfordem. Podle britských médií Magilton v šatně udeřil hlavou maďarského reprezentačního záložníka Ákose Buzsákyho.

Podle středečního prohlášení klubu byl Magilton suspendován do doby, než funkcionáři celou záležitost vyšetří. Sám trenér ovšem popřel, že by se dopustil něčeho špatného.

"Kategoricky takové nařčení odmítám. Klub zahájil vyšetřování a já budu plně spolupracovat. Je to nešťastná situace a už se těším, až se vrátím ke svým povinnostem," uvedl trenér týmu, který vyhrál jediný z posledních sedmi zápasů a v tabulce druhé ligy mu patří 12. místo. Brankářskou jedničkou je v něm Čech Radek Černý.

Klubový web zveřejnil i vyjádření Buzsákyho, jenž popřel zprávy médií, že po incidentu požádal o přestup. "Není to pravda. Jsme profesionálové a jedinou věcí, na níž se soustředíme, je příští zápas v pondělí proti West Bromwichi," řekl sedmadvacetiletý záložník.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..