Rubriky:

Anglie

Beníteze by mohli na lavičce Liverpoolu nahradit Dalglish a Rush

5. května 2010 09:18 - LONDÝN

Pokud fotbalový trenér Rafael Benítez odejde z Liverpoolu, na lavičce anglického celku ho nejspíš nahradí klubové legendy Kenny Dalglish a Ian Rush. O osudu španělského kouče podle listu Daily Mirror rozhodnou následující dva dny, kdy Beníteze čekají pohovory s vedením.

 

Paul Hanna, Reuters

O Benítezově odchodu z Liverpoolu se spekuluje již delší dobu. Klubu se nedaří a v ligové tabulce je až sedmý. Navíc o padesátiletého Španěla projevil zájem Juventus, který mu nabízí smlouvu na pět miliónů liber (asi 150 miliónů korun) ročně a dalších 70 miliónů na přestupy.

 

Největším favoritem na post trenéra Liverpoolu je Kenny Dalglish. Největším favoritem na post trenéra Liverpoolu je Kenny Dalglish. foto: Reuters/Russell Cheyne

Devětapadesátiletý Dalglish momentálně vede mládežnickou akademii Liverpoolu. V minulosti trénoval i první tým a přivedl ho k třem titulům, včetně toho zatím posledního v roce 1990. O jedenáct let mladší Rush stejně jako Dalglish za Liverpool kdysi hrál a v roce 1984 se v jeho dresu stal nejlepším evropským kanonýrem.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Anglie

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..