Rubriky:

Anglie

Terry bude navzdory obvinění z rasismu v nominaci Anglie

6. listopadu 2011 14:56 - LONDÝN

Obránce John Terry bude navzdory obvinění z rasismu v nominaci anglické reprezentace pro nadcházející přípravné zápasy se Španělskem a Švédskem. Třicetiletý fotbalista Chelsea by neměl přijít ani o kapitánskou pásku.

 

Darren Staples, Reuters

"Řešili jsme to s vedením Fotbalové asociace. Myslím, že dokud nebude prokázán opak, je John Terry nevinný," citovala trenéra Anglie Fabia Capella agentura Reuters. "Je kapitán, a to je důležité. Proto jsem ho vybral. Teď má sice nějaké problémy, ale musíme počkat, jak dopadne vyšetřování," dodal italský kouč.

Terry čelí obvinění, že při ligovém utkání s Queens Parkem údajně rasisticky urážel obránce Antona Ferdinanda. Stopera Chelsea kvůli tomu začala vyšetřovat policie i Fotbalová asociace.

Capello se také vyhnul možné kontroverzi v týmu, když pro přípravné zápasy s mistrem světa a Evropy Španělskem (12. listopadu) a Švédskem (15. listopadu) nepovolal Ferdinandova staršího bratra Ria. "Není v týmu, protože nehraje a nemá formu. Není to výmluva, tak to prostě je. Potřebuje hrát," řekl trenér.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..