Vydra má formu! Ve druhé anglické lize opět dvakrát skóroval

Londýn

Český fotbalista Matěj Vydra si ve druhé anglické lize dál drží výtečnou střeleckou formu. Dvacetiletý útočník v sobotu pomohl Watfordu k domácí výhře 4:0 nad Huddersfieldem dvěma góly, navíc po faulu na něj se kopala penalta. Dvakrát mezi střelce se Vydra zapsal ve čtyřech z posledních pěti zápasů, celkem dal v soutěži šestnáct branek.

Útočník Matěj Vydra střelecky táhne ve druhé anglické lize Watford.

Po Deeneyho penaltě z nastavení prvního poločasu Vydra, hostující ve Watfordu z Udine, zvýšil v 57. minutě na 2:0 střelou na zadní tyč. Čtvrt hodiny před koncem pak nezaváhal tváří v tváří brankáři a přidal třetí gól. V závěru ještě dokonal debakl Huddersfieldu Battocchio.

Vítězný tým, za který tentokrát nenastoupil další Čech Daniel Pudil, zůstává po 27 odehraných zápasech na šestém místě tabulky znamenajícím účast v play off o postup do elitní Premier League.