Rubriky:

Anglie

Gascoigne dostal za násilnosti pod vlivem alkoholu pokutu

5. srpna 2013 13:51 - Londýn

Bývalý slavný anglický fotbalista Paul Gascoigne musí zaplatit pokutu tisíc liber (asi 30 tisíc korun). Soud ho potrestal za červencové výtržnosti na vlakovém nádraží ve Stevenage, kde pod vlivem alkoholu napadl dozorčího.

 

topnews.in

Gascoigne původně čelil obvinění i z útoku na exmanželku Sheryl, to však podle agentury AP bylo později staženo. Ženu někdejší hráč Newcastlu, Tottenhamu, Lazia, Glasgow Rangers a Evertonu napadl poté, co se ho snažila od dozorce, jehož chytl pod krkem, odtrhnout.

Kdysi populární "Gazza", který s Anglií hrál semifinále na mistrovství světa 1990 i na Euru o šest let později, má s alkoholem potíže od rozvodu v roce 1998. Zapletl se také s drogami a letos v únoru se zhroutil během charitativní akce v Anglii.

Poté se odhodlal k intenzívní léčbě v Arizoně za údajných 120 tisíc liber, kterou mu zaplatili kamarádi. Po návratu však bez alkoholu dlouho nevydržel. Jen pár dní po incidentu ve Stevenage se totiž zhroutil na ulici v Londýně a když bezmocně ležel na chodníku, volal jméno bývalé manželky a v tašce měl dvě láhve ginu.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Anglie

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..