Anglie

Kuriozita v Anglii. Za zraněného českého gólmana musel zaskočit trenér brankářů

10. srpna 2013 20:57 - Londýn

Český fotbalový brankář Marek Štěch nedochytal sobotní utkání 2. kola druhé anglické ligy. Už po osmi minutách musel kvůli zraněnému zápěstí opustit branku Yeovilu a na jeho místo nastoupil trenér brankářů Gareth Steward. Porážku 0:1 s Birminghamem však neodvrátil.

Profimedia.cz

Štěch v úvodním kole vychytal pro nováčka soutěže výhru 1:0 nad Millwallem, ale domácí premiéra mu příliš štěstí nepřinesla. Hned v úvodu zápasu se po srážce se spoluhráčem zranil a musel střídat.

K teprve svému pátému startu za tři roky v dresu Yeovilu tak musel nastoupit třiatřicetiletý Steward, který především pomáhá Štěchovi v tréninku jako jeho kouč. A na rozdíl od českého gólmana inkasoval, když ho po rohu překonal Burn.

V dalším dnešním utkání Watford jednoznačně přehrál Bournemouth 6:1. Od 65. minuty u toho byl i Daniel Pudil.

Časová osa: Anglie