Kuriozita v Anglii. Za zraněného českého gólmana musel zaskočit trenér brankářů

Londýn

Český fotbalový brankář Marek Štěch nedochytal sobotní utkání 2. kola druhé anglické ligy. Už po osmi minutách musel kvůli zraněnému zápěstí opustit branku Yeovilu a na jeho místo nastoupil trenér brankářů Gareth Steward. Porážku 0:1 s Birminghamem však neodvrátil.

Marek Štěch v dresu druholigového Yeovilu.

Štěch v úvodním kole vychytal pro nováčka soutěže výhru 1:0 nad Millwallem, ale domácí premiéra mu příliš štěstí nepřinesla. Hned v úvodu zápasu se po srážce se spoluhráčem zranil a musel střídat.

K teprve svému pátému startu za tři roky v dresu Yeovilu tak musel nastoupit třiatřicetiletý Steward, který především pomáhá Štěchovi v tréninku jako jeho kouč. A na rozdíl od českého gólmana inkasoval, když ho po rohu překonal Burn.

V dalším dnešním utkání Watford jednoznačně přehrál Bournemouth 6:1. Od 65. minuty u toho byl i Daniel Pudil.