Anglie

Manchester City - West Bromwich 3:1

Manchester City má po výhře nad West Bromwichem Chelsea na dostřel

21. dubna 2014 23:00 - Manchester

Stačilo šestatřicet minut a o vítězství fotbalistů Manchesteru City nad West Bromwichem v pondělní dohrávce 35. kola Premier League bylo rozhodnuto. Citizens po dvou bodových ztrátách zabrali a po výhře 3:1 se přiblížili na rozdíl bodu k druhé Chelsea, která má ale odehraný jeden zápas navíc. Na jediný gól Albionu nahrál Matěj Vydra.

Nigel Roddis, Reuters

Favorizovaní domácí získali na Etihad Stadium dvougólové vedení už po deseti minutách, poté co se trefili Argentinci Zabaleta a Agüero. O záchranu bojující hosté snížili v 16. minutě po rychlém brejku, v němž český reprezentant Vydra přiťuknul míč Dorransovi, jenž nedal střelou k tyči Hartovi šanci.

Ještě do přestávky nicméně vrátil City dvougólové vedení další Argentinec, stoper Demichelis. V druhém poločasu se už skóre neměnilo, Vydra šel ze hřiště po hodině hry.

Manchester City ztrácí po dnešku bod na druhou Chelsea a šest bodů na vedoucí Liverpool, jenž má také o jeden odehraný zápas více. West Bromwich je tři body nad pásmem sestupu.

Anglická fotbalová liga - 35. kolo
Manchester City - West Bromwich 3:1 (3. Zabaleta, 10. Agüero, 36. Demichelis - 16. Dorrans)