Rubriky:

Anglie

Manchesteru United hrozí úpadek. Potřebuje koupit pět pořádných hráčů, varuje Scholes

21. srpna 2014 08:51 - Manchester

Legenda Manchesteru United Paul Scholes se obává, že jeho milovanému klubu hrozí v Anglii po dvou dekádách nadvlády úpadek do průměru. Jedenáctinásobný vítěz Premier League si myslí, že jedinou záchranou pro tým z Old Trafford je nákup dalších posil.

 

Darren Staples, Reuters

Rudí ďáblové při premiéře kouče Louise van Gaala začali sezónu domácí porážkou od Swansea, na což nizozemský stratég zareagoval posílením defenzívy o Marcose Roja ze Sportingu Lisabon.

Scholes si ale myslí, že je třeba přivést dalších pět kvalitních hráčů. Ve svém sloupku v britském listu The Independent přiznává, jak marně nabádal klub, aby koupil z Barcelony Ceska Fábregase (nyní v Chelsea) a z Bayernu Toniho Kroose (nyní v Realu Madrid).

„Mám o United strach. Opravdu se bojím, že mohou upadnout do stejné divočiny jako Liverpool v devadesátých letech," napsala bývalá opora mužstva.

„Co teď potřebují? Pět hráčů. Pět pořádných hráčů, kteří vletí na hřiště a budou schopni otočit situaci, která už vypadá beznadějně. Ale rozumějte mi správně. Je mi zle z toho, že musím kritizovat klub, jemuž jsem jako fotbalista dal celý svůj život. United ale musí zastavit svůj úpadek," dodal Scholes.

roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..