Manchester Utd. - West Ham 0:0Rudí ďáblové se bez Rooneyho neprosadili

Manchester

Fotbalisté Manchesteru United v 15. kole anglické Premier League pouze remizovali s West Hamem 0:0 a nevyužili tak zaváhání městského rivala na lepší postavení v tabulce.

Video již není dostupné

Domácí bez hlavní útočné hvězdy Rooneyho vstoupili do utkání aktivně a už v 5. minutě se dostal do zakončení Fellaini. Jeho střela však těsně minula levou tyč. O pár minut později se ocitl v šanci znovu belgický záložník, ale hlavička letěla nad branku. Ve 12. minutě se řídil sám na de Geu útočník Moses, ale španělského gólmana nepřekonal.

V druhém poločase se šance přelévali z jedné stranu na druhou, ale oba brankáři si připisovali důležité zákroky. David de Gea zlikvidoval Zarateho pokusy, Adrián sebral další gól Fellainimu a poté i Bastianu Schweinsteigerovi. V závěrečných minutách vyvinuli Rudí ďáblové obrovský tlak, ale Martial ani Jesse Lingard hostujícího brankáře nedokázali prostřelit. Oba soupeři tak remizovali podruhé v řadě. Svěřenci Louis van Gaala drží na Old Trafford ligovou neporazitelnost.