Bournemouth - West Bromwich 1:1Bournemouth smírně s West Bromwichem

Bournemouth

Fotbalisté Bournemouthu remizovali na svém stadiónu v rámci 37. kola anglické Premier League s West Bromwichem 1:1 a přerušili sérii tři proher za sebou.

Po čtvrt hodině si na Evansův centr naskočil José Rondón a přesnou hlavičkou otevřel skóre. Inkasovaná branka domácí povzbudila, jenže Grabban ani Arter na brankáře Forstera nevyzráli. V závěru poločasu mohl navýšit vedení Gardner, ale penaltu, jež mu přisoudil sudí Clattenburg, nevyužil. Gólman Boruc velmi dobře zakročil a udržel svůj tým ve hře.

Cherries v druhém poločase střelecky přidali. Diktovali tempo hry, jenže zbytečnými nepřestnostmi se připravovali o dobré zakončení. Domácím se nakonec podařilo vyrovnat v 82. minutě. Záložník Daniels vhodil dlouhý aut až do pokutového území, kde se k míči propracoval Matt Ritchie, jenž pod nohama gólmana srovnal na konečných 1:1.