Rubriky:

Anglie

Policie Haška zatím neobvinila

21. května 2003 09:20 - PRAHA

Policie zatím neobvinila legendárního brankáře Dominika Haška z toho, že by se při napadení protihráče Martina Šíly v nedělním utkání in-line hokeje dopustil trestného činu. "Musíme posoudit, zda došlo k jednání, které by naplnilo podstatu některého trestného činu," uvedla mluvčí pardubické policie Dana Dolanová.

 

PRÁVO

Postižený, který má otřes mozku, pohmožděnou krční páteř a zlomené dva zuby, byl už propuštěn z pardubické nemocnice, kde jej Hašek stihl navštívit a podle informací Práva byl za Šílou i v úterý odpoledne na sídlišti Poseidon, kde je v domácím ošetřování. "V každém případě mě mrzí, co se stalo, ale ten chlapec by se měl zamyslet i sám nad sebou. Celé situaci předcházel úmyslný faul z jeho strany. Nevím, jestli měl ke mně nějakou averzi, nebo to vyplynulo z jeho způsobu hry, ale každopádně je mi líto, že došlo k jeho zranění," prohlásil olympijský vítěz.

Kauza Hašek
ZKRAT Rozzuřený Dominátor zmlátil soupeře
IN-LINE Hašek si dlouho nezahraje
KOMENTÁŘ Hrdinovo selhání

Incident může skončit smírem obou aktérů. Pokud by však policisté došli k závěru, že Hašek trestný čin spáchal, neuchránilo by jej před stíháním ani toto gesto. Za jednání na hřišti hrozí Haškovi až 18měsíční distanc a možná i vyloučení z činnosti v in-line hokeji, jak jsme informovali ZDE.

Martin Kézr

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..