Živě

Francouzský mistr světa Matuidi bude hrát za Inter Miami

13. srpna 2020 19:47 - Miami

Francouzský fotbalový záložník Blaise Matuidi se bezprostředně po konci v Juventusu stal podle očekávání hráčem Interu Miami v MLS. Třiatřicetiletý mistr světa z roku 2018 se na Floridě znovu setká s Davidem Beckhamem, jenž je spolumajitelem klubu a společně hráli před sedmi lety za Paris Saint-Germain.

 

Massimo Pinca, Reuters

"Jsem moc šťastný, že můžu přivítat svého přítele Blaise v Interu Miami. Je to vynikající hráč a skvělý člověk. To, že jsme získali mistra světa Blaiseových kvalit, je úžasný okamžik pro nás pro majitele a naše fanoušky," uvedl Beckham.

Čtyřiaosmdesátinásobný francouzský reprezentant Matuidi rozvázal smlouvu v Juventusu ve středu. V Turíně hrál tři roky a stal se třikrát italským mistrem, předtím získal čtyři ligové tituly v PSG. Byl vyhlášen nelepším francouzským fotbalistou za rok 2015. K novým spoluhráčům v Miami by se mohl připojit první zářijový týden.

ČTK

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..