Rubriky:

Itálie

Francouzský mistr světa Matuidi bude hrát za Inter Miami

13. srpna 2020 19:47 - Miami

Francouzský fotbalový záložník Blaise Matuidi se bezprostředně po konci v Juventusu stal podle očekávání hráčem Interu Miami v MLS. Třiatřicetiletý mistr světa z roku 2018 se na Floridě znovu setká s Davidem Beckhamem, jenž je spolumajitelem klubu a společně hráli před sedmi lety za Paris Saint-Germain.

 

Massimo Pinca, Reuters

"Jsem moc šťastný, že můžu přivítat svého přítele Blaise v Interu Miami. Je to vynikající hráč a skvělý člověk. To, že jsme získali mistra světa Blaiseových kvalit, je úžasný okamžik pro nás pro majitele a naše fanoušky," uvedl Beckham.

Čtyřiaosmdesátinásobný francouzský reprezentant Matuidi rozvázal smlouvu v Juventusu ve středu. V Turíně hrál tři roky a stal se třikrát italským mistrem, předtím získal čtyři ligové tituly v PSG. Byl vyhlášen nelepším francouzským fotbalistou za rok 2015. K novým spoluhráčům v Miami by se mohl připojit první zářijový týden.

ČTK

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..