Rubriky:

Itálie

Fotbalisté AC Milán jsou bez trenéra, Brocchi rezignoval

27. června 2016 12:31 - Milán

AC Milán si musí pro příští sezonu hledat nového trenéra. Podle listu Gazzetta dello Sport informoval dosavadní kouč Christian Brocchi majitele klubu Silvia Berlusconiho, že už nebude na lavičce pokračovat. Čtyřicetiletý bývalý milánský fotbalista prý necítil důvěru od špiček klubu.

 

Radek Malina, Právo

Brocchi se posunul z pozice trenéra juniorky k hlavnímu týmu v dubnu po odvolání Siniši Mihajloviče. Milán vedl v posledních šesti zápasech sezony a obsadil s ním sedmé místo v tabulce Serie A, což pro slavný klub spolu s porážkou ve finále Italského poháru znamená třetí sezonu za sebou mimo pohárovou Evropu.

Dlouholetý majitel Berlusconi, jenž podle tisku dokončuje prodej klubu čínskému konsorciu, se údajně snažil Brocchiho přesvědčit k setrvání. Po jeho definitivním odchodu se očekává, že by měl Milán jméno nového kouče oznámit ještě tento týden.

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..