Rubriky:

1. liga

Kouč Uhrin už Mladou Boleslav na jaře nepovede, hledá se nástupce

23. prosince 2009 17:27 - MLADÁ BOLESLAV

Fotbalisty Mladé Boleslavi už od začátku roku nepovede jako hlavní kouč Dušan Uhrin mladší. Středočeský klub na svých webových stránkách informoval o tom, že dvaačtyřicetiletému trenérovi skončí smlouva k 31.12.2009. Obě strany se navíc rozhodly středeční dohodu nekomentovat.

Mladá Boleslav získala v šestnácti podzimních zápasech pětadvacet bodů, za což jí patří šestá příčka v prvoligové tabulce. S první částí sezóny se Středočeši rozloučili nelichotivou prohrou 0:3 na půdě Liberce.

Nutno dodat, že z předchozích pěti zápasů získali úctyhodných třináct bodů a alespoň trochu tak napravili zpackaný start do sezóny.

"Mezi svátečními dny v závěru roku bude vedení klubu intenzivně řešit obsazení postu hlavního trenéra, nyní další informace nemáme," řekl ČTK mluvčí středočeského klubu Jiří Koros.

Dušan Uhrin je tak již čtvrtým koučem, jenž v této sezóně předčasně skončil na lavičce některého z prvoligových klubů. Jako první se musel poroučet od týmu Bohemians Praha Robert Žák, kterého nahradil Jaromír Jindráček.

Bývalý asistent hlavního trenéra reprezentace Jaroslav Šilhavý v Českých Budějovicích nahradil Pavla Tobiáše. Naopak na severu Čech namísto Ladislava Škorpila usedl na libereckou lavičku Josef Petřík.

mv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..