Rubriky:

1. liga

Byla to naše hloupost, řekl Trousil o závěru v Teplicích

7. listopadu 2011 14:24

Na podzim nechyběl v lize na hřišti ani minutu. Je dirigentem zadních řad týmu Slovácka, který sahal po bodu i v Teplicích. Nakonec opouštěl stoper Jan Trousil teplický stadión v rozpacích. V roli kapitána musel skousnout porážku 1:2 gólem z penalty v nastavení.

 

Vít Šimánek, ČTK

Jaké je vaše hodnocení zápasu?

Co na to říci? Musím uznat, že jsme podali asi nejlepší výkon na půdě soupeře. Hráli jsme svoji hru. Teplice jsme do ničeho nepustili. Domácí byli zakřiknutí, zalezlí a nepočínali si tak jako při svých startech venku. V první půli jsme měli hodně střel, ale netrefili jsme branku. Naopak Mahmutovič nám dal gól před přestávkou, když vymetl horní růžek. V kabině jsme si řekli, že zkusíme vyrovnat. Povedlo se nám to z penalty, což bylo zasloužené. Pak přišla další penalta, tentokrát proti nám, takže jedeme domů zklamaní z výsledku. Určitě ne ze hry.

Jak jste viděl ten rozhodující moment v nastavení?

Přiznám se, že to nemohu přesně komentovat. Odhlavičkoval jsem míč do strany, z boku šel centr. A jak jsem se otočil, tak jsem si najednou všiml, že ve vápně leží na zemi domácí Vondrášek. Rozhodčí to písknul. Takový je fotbal, to se stává. Škoda, že tahle situace rozhodla.

Cítíte velké rozčarování kvůli tomu závěru?

Byla to naše hloupost. Neměli jsme vůbec dopustit, aby k nějakému spornému souboji došlo.

Josef Pešout, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..