Rubriky:

1. liga

Sparta: Chceme bodovat za každou cenu

11. dubna 2004 11:00 - PRAHA

V pondělí v Plzni čeká Spartu druhé ligové utkání pod vedením Františka Straky. Důležité podle kouče bude, aby Pražané chytili začátek utkání a nebáli se hrát svou hru. "Chceme bodovat za každou cenu," říká Straka na oficiálních stránkách klubu.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

O tom, zda si Sparta přiveze z Plzně velikonoční pomlázku v podobě zisku tří bodů, bude podle Straky rozhodovat především dodržení pokynů, které hráčům dal. "Pokud splníme vše, co si řekneme, pak body zůstanou u nás," míní Straka. Pražané se budou muset obejít bez zraněného brankáře Petra Kouby a Igora Gluščeviče, kterého stále trápí kotník.

Straka si pochvaluje první týden, kdy byl s mužstvem pohromadě. Podle jeho slov je po výhře v Blšanech nálade v týmu uvolněná. "Po výhře nad Blšany se kluci uvolnili, je to na nich vidět. Všichni víme, jaké úkoly před námi stojí a jsme odhodláni je splnit," tvrdí kouč.

A na co nový kouč své svěřence připravuje? Především na obezřetný fotbal. Nepohrnou se dopředu, nemyslím si, že by proti nám nějak svoji hru otevřeli. Pro nás bude důležité chytit začátek, nebát se hrát od první minuty," míní trenér.

PROGRAM 25.kola
SOBOTA 10.4.
Ostrava vs. Jablonec 0:0
Slavia vs. Teplice 2:2 (2:0)
Synot vs. České Budějovice 3:0 (1:0)
NEDĚLE 11.4.
Žižkov vs. Opava - 0:0
Blšany vs. Olomouc - 16:30
Liberec vs. Příbram - 17:00
Brno vs. Zlín - 17:00
PONDĚLÍ 12.4.
Plzeň vs. Sparta 16:40, přímý přenos TV Prima

Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..