Rubriky:

1. liga

Další kouč končí. Koubek z Boleslavi po porážce se Slováckem rezignoval

15. září 2012 21:20 - Uherské Hradiště

Mladoboleslavští fotbalisté jsou bez trenéra. Miroslav Koubek rezignoval okamžitě po sobotní porážce 1:3 se Slováckem v sedmém kole Gambrinus ligy. Vše nejdříve řekl hráčům v šatně, pak informoval vedení klubu. Důvod? Středočeši prohráli třetí zápas za sebou a jsou v tabulce až jedenáctí se sedmi body. Mladá Boleslav je přitom tradičním účastníkem "dostihů" o evropské poháry.

 

Petr Horník, Právo

Koubek je čtvrtým trenérem, který od začátku první ligy opustil funkci. Před ním skončili Miroslav Soukup ve Slovácku, František Cipro v Českých Budějovicích a David Vavruška v Příbrami.
 
"Necítím správnou kontinuitu v rovině trenér a mužstvo. Od vedení klubu jsem měl podporu a chtěl bych mu proto poděkovat. Mám právo skončit, moje rozhodnutí je definitivní," uvedl Koubek na tiskové konferenci po zápase.
 
Předtím svoje rozhodnutí oznámil v šatně hráčům. Koubek přiznal, že v něm tento krok zrál delší dobu a porážka 1:3 byla poslední kapkou. "Záleželo na tom, co bude v zápase. Kdybychom vyhráli, tak by vše bylo v jiné poloze. Jedná se pouze o kdyby. Cítím zklamání z jiných věcí. Už delší čas," řekl Koubek.
 
Tým Mladé Boleslavi převzal loni v létě a přivedl ho na konečné čtvrté místo. V minulosti trénoval v první lize Baník Ostrava, Kladno a Viktorii Plzeň. V nejvyšší soutěži odkoučoval 129 zápasů.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..