Rubriky:

1. liga

Brabce si předvolala disciplinární komise

12. listopadu 2004 11:05 - PRAHA

Milan Brabec, bývalý předseda komise rozhodčích a ve čtvrtek odstoupivší místopředseda ČMFS, je předvolán na nejbližší jednání Disciplinární komise ČMFS. To se uskuteční ve čtvrtek 18. listopadu. Důvodem jsou zveřejněné odposlechy, podle nichž měl nasazovat rozhodčí podle přání Žižkova. Komise udělovala i tresty za přestupky v uplynulém kole soutěží.

 

archiv

"S Milanem Brabcem jsme zahájili disciplinární řízení na základě písemných materiálů, které máme k dispozici od Policie ČR," řekl Právu předseda Disciplinární komise ČMFS Alexander Károlyi. Příští čtvrtek bude na Strahově opět rušno, protože projednávána bude i korupční kauza SFC Opava.

Dostavit by se měli především bývalý manažer klubu Gustav Santarius, jako svědci pak sudí Lubomír Puček a již dříve kvůli korupci potrestaný Václav Zejda.

Komise trestala i hráče

Na svém čtvrtečním zasedání potrestala disciplinárka nepodmíněným zákazem startů ve třech utkáních sparťana Jiřího Homolu, vyloučeného v duelu s Mladou Boleslaví. Vzhledem k trestu i od UEFA si tak zahraje až v prosinci.

Na jedno utkání mají kvůli čtyřem žlutým kartám stop brněnský Siegl, teplický Divecký a blšanský Zelenka. Ve II. lize si jedno utkání ze stejného důvodu nezahrají: Novák a Sedlák (oba Ústí n. L.), Penner a Mrkvička (oba Prachatice), Rygel (Vítkovice) a Partyš (Brno B).

kft, Sport.cz, Právo

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..