Rubriky:

1. liga

Trenér Kotal i asistent Šmarda se upsali Zbrojovce na další dva roky

2. června 2014 21:49 - Brno

Fotbalisty Brna dál povede trenér Václav Kotal. Devátý celek uplynulého ročníku první ligy s ním prodloužil smlouvu do konce června roku 2016. To samé se týká také asistenta Michala Šmardy.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Fotbalová Zbrojovka hlásí první změny pro další soutěžní období: odchází stoper Luděk Pernica, naopak smlouvu prodloužil trenérský tandem Kotal - Šmarda.

„Došlo k dohodě mezi kluby Zbrojovka Brno, FK Jablonec a hráčem Luďkem Pernicou o jeho uvolnění do Jablonce," potvrdil sportovní ředitel Zbrojovky Zdeněk Kudela pro klubový web.

„Beru to jako novou výzvu, rád bych se v dresu Jablonce pokusil vybojovat evropské poháry," řekl Luděk Pernica, který v Brně hrával čtrnáct let.

Pro Zbrojovku je důležité, že smlouvu prodloužil sehraný trenérský tandem Václav Kotal, Michal Šmarda. „Trenér Kotal se svým asistentem přivedli tým k devátému místu v lize, navíc je pod jejich vedením znatelný posun v herním projevu týmu," zdůvodnil nový kontrakt Kudela.

Kotal se Šmardou mají nyní smlouvu do 30. června 2016. V jejich týmu zatím chybí trenér gólmanů, Kristian Barbuščák odchází k 30. červnu tohoto roku.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..