Rubriky:

1. liga

Dal gól, ale místo oslav viděl žlutou kartu. Správně, hrál jsem rukou, přiznal teplický Ljevakovič

27. července 2014 08:22 - Hradec Králové

Dal gól, mimochodem jediný, který diváci pod malšovickými lízátky při ligové premiéře Hradce s Teplicemi viděli, ale ani neprotestoval, když ho rozhodčí Proske neuznal. „Vůbec jsem se o to nesnažil, protože jsem ho dával rukou. Ale nechtěně, protože mě někdo zezadu přistrčil a já už pohybu nemohl zabránit,“ přiznával bosenský legionář v teplických službách Admir Ljevakovič, že sudí posoudil celou situaci naprosto správně a správně mu za hraní rukou ukázal i žlutou kartu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Proti nováčkovi jste nastupovali jako favorit, ale domácí vás svým elánem v úvodu vyloženě zaskočili. Co se s vámi dělo?

Nezačali jsme utkání dobře, nechávali jsme Hradci hodně prostoru a on toho využíval. Měl dokonce šance, aby dal vedoucí gól. Naštěstí pro nás jich nevyužil.

Trenér Ščasný musel o přestávce pořádně řádit, když jste vstoupili do druhé půle jako vyměnění...

Dostali jsme pořádnou čočku. Ale pomohlo to, protože jsme zabrali a náš výkon se zlepšil. Škoda jen, že jsme žádnou příležitost nedotáhli až do konce.

A to se do sestavy vrátil váš krajan Mahmutovič, jehož absencí jste omlouvali jarní nevyrovnané výkony a propad tabulkou.

Jenže on ještě není stoprocentně v pořádku, což sám cítí a přiznává. Ale jeho přítomnost byla i přesto znát, neboť vnášel mezi domácí obránce strach a i to nám pomohlo.

Přesto jste se museli spokojit jen s bezgólovou remízou. Bylo to i tím, že jste narazili na nováčka, který byl v prvním ligovém zápase plný chuti, bojovnosti a elánu?

Určitě. Navíc šlo o první zápas, takže ani jedno mužstvo nevědělo, co má od soupeře očekávat, s čím vyrukuje a jak zahraje. Hradec byl výborný, navíc ho přišlo podpořit hodně fanoušků a proto i atmosféra byla velmi dobrá. Takže dobrý bodík, který jsme získali.

Zapadá tedy do vašich plánů kalkulujících s tím, že byste měli i v této sezóně útočit na pohárové příčky?

Chceme se v tabulce samozřejmě i letos pohybovat co nejvýš a usilovat třeba i o pohárové příčky, hlavně však chceme hrát dobrý fotbal, který se bude fanouškům líbit.

zp, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..