Rubriky:

Fortuna liga

SESTAVA KOLA: Čtyřlístek strůjců největší senzace i osmnáctiletý debutant

27. února 2018 16:19 - Praha

Senzací nemají stále dost. V jarní premiéře jako poslední tým tabulky porazili obhájce titulu Slavii, teď zase suverénnímu lídrovi z Plzně na jeho trávníku připravili první porážku v sezóně. Proto hned čtyři hráči Jihlavy figurují v ideální sestavě 18. kola fotbalové HET ligy podle Sport.cz. Ve výběru jsou i tři borci rozjeté Karviné či osmnáctiletý debutant z Letné.

 

Sport.cz s použitím webových stránek klubů

Nikdo netušil, že právě Vysočina nachystá suverénovi první porážku v ročníku. Zázrak v Plzni se nicméně stal. Brankář Rakovan udržel i proti lídrovi čisté konto. O to se vydatně přičinili také obránci Buchta a Tlustý, který navíc vstřelil jediný gól zápasu. V útoku se činil poctivě pracující Ikaunieks.

Nečekala se ani vysoká výhra Karviné nad Zlínem. O dvě branky se postaral probuzený kanonýr Wágner, v záloze se činili Budínský a Janečka. Po boku Jihlavy a Karviné už jen Jablonec zůstává na jaře s plným bodovým ziskem. Na Julisce předvedl dobrou formu především Trávník.

Slavia se stala králem Vršovic především díky Hušbauerovi, který derby rozhodl jedinou trefou. Sparta ztratila body na Slovácku, hřát ji může aspoň ligový debut osmnáctiletého útočníka Drchala okořeněný gólem. Brno dokázalo, že na Olomouc doma umí, obranu Zbrojovky spolehlivě řídil Pavlík.

Sestava 18. kola fotbalové HET ligy podle Sport.cz:
Rakovan (Jihlava) - Tlustý (Jihlava), Pavlík (Brno), Buchta (Jihlava) - Budínský (Karviná), Trávník (Jablonec), Hušbauer (Slavia), Janečka (Karviná) - Drchal (Sparta), Wágner (Karviná), Ikaunieks (Jihlava).
dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - Fortuna liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..