Rubriky:

Fortuna liga

Andrea se loučí, novým koučem Sparty bude Hapal, hlásí bookmakeři

5. března 2018 17:37 - Praha

Letná zatím mlčí, ještě během pondělka by však měla vydat očekávaný kouřový signál... Fotbalová Sparta se nejspíš loučí s italským koučem Andreou Stramaccionim a fanoušky zajímá, kdo bude jejím novým trenérem. Podle bookmakerů je největším favoritem Pavel Hapal, momentálně lodivod slovenské reprezentace do 21 let.

 

Sport.cz

Sledujeme v podání Stramaccioniho i Daniela Křetínského epický rok, o kterém se budou vyprávět legendy. Roztočili ruletu se stovkami miliónů korun, do týmu se zapojily posily ze 13 zemí. Výsledkem je 33 bodů v 19 ligových zápasech a neskutečná série vtipů a parodií na adresu italského kouče.

Jeho nástupce má před sebou nelehkou úlohu – vylepšit herní projev týmu a především zachránit účast v evropských pohárech, ideálně v kvalifikaci do Ligy mistrů.

Ačkoliv Stramaccioni ještě není oficiálně odvolán, bookmakeři sázkových kanceláří už ocenili kurzy jeho možné nástupce. Podle Tipsportu je jasným favoritem Pavel Hapal (1,6:1), za ním následují současný sportovní ředitel Sparty Zdeněk Ščasný (4:1) a Jaroslav Šilhavý (5:1), který je po odvolání ze Slavie volný. K favoritům naopak nepatří letenské legendy Jozef Chovanec (30:1) či František Straka (50:1).

Co přechodné řešení se Ščasným?

„Dalo se čekat přechodné řešení se Zdeňkem Ščasným, sázkaři ale svými vklady velmi rychle stlačili kurz na Pavla Hapala z 10:1 až na současných 1,2:1, o největším favoritovi tak není pochyb,“ hlásí také Miloš Novotný, bookmaker Fortuny.

Mezi dalšími uchazeči o prestižní trenérský post jsou u jeho kanceláře nejčastěji jmenováni Jaroslav Šilhavý (10:1), sparťanská legenda Ivan Hašek (13:1), Václav Jílek z Olomouce (15:1), Luboš Kozel, trenér reprezentace do 18 let (18:1), nebo Roman Pivarník z Brna (20:1).

Volná je také trenérská legenda – Zdeněk Zeman (35:1), o jehož angažmá u pražských S se spekulovalo už mnohokrát.

Nástup zahraničního trenéra je vzhledem k posledním zkušenostem Sparty silně nepravděpodobný. Jediným relevantním kandidátem je Adrián Gula (15:1), trenér Žiliny.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - Fortuna liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..