Hokejisté Ústí nad Labem zvítězili v Hradci a postoupili

HRADEC KRÁLOVÉ

Hokejisté Ústí nad Labem postoupili do finále play-off první ligy. V šestém semifinálovém duelu ve čtvrtek nejlepší celek základní části zvítězil v Hradci Králové 5:1 a jeho soupeřem v boji o baráž bude Chomutov. Finálová série začne v úterý v Ústí.

Gólová radost hokejistů Ústí nad Labem. Archivní foto.

Pro Hradec nezačalo utkání dobře, hned v první minutě dostal gól od Alinče. Pět minut nato měli domácí příležitost srovnat v dvouminutové přesilové hře pět na tři, ale neuspěli. Ústečtí Mikulík a Heinisch pak v druhé třetině přidali rychle za sebou další dvě branky a bylo jasné, že favorit si už rozhodující čtvrté vítězství nenechá vzít.

Semifinále play-off první hokejové ligy - 6. zápas:
Hradec Králové - Ústí nad Labem 1:5 (0:1, 1:3, 0:1)
Branky: 38. Roubík - 38. a 55. Pazourek, 1. Alinč, 27. Mikulík, 27. Heinisch. Rozhodčí: Blecha, Lacina - Beneš, Štofa. Vyloučení: 4:8. Bez využití. Diváci: 3758. Konečný stav série: 2:4.