Rubriky:

Hokej

Netruchlete, lístky na hokejové MS ještě jsou

19. ledna 2004 17:45 - PRAHA

Jak jsme čtenáře Sport.cz už před týdnem informovali, 26. ledna se spustí druhá etapa prodeje vstupenek na hokejové MS v Praze a Ostravě. V ní budou k dispozici vstupenky dosud neprodané či původně rezerované, ale včas nezaplacené. Kromě terminálů Sazky nabídne vstupenky i pražské Informační centrum MS, jež začalo sloužit veřejnosti na Václavském náměstí 12.

 

halasazka.cz

V Infocentru se dozvíte vše o MS, k vidění je i modelový skybox, tedy luxusní lóže umožňující komfortní shlédnutí hokeje i s možností nadstandartního občerstvení.

"Na zápasy českého mužstva v základní části ještě zbylo pár stovek vstupenek," tvrdí šéf organizačního výboru MS Zbyněk Kusý. To ostatně potvrdil i tiskový mluvčí Sazky Zdeněk Zikmund. "Předpokládáme ale, že utkání domácí reprezentace i některé další zvlášť atraktivní duely budou vyprodány v průběhu několika desítek minut."

Jan Vala, mluvčí společnosti Bestsport, jež je pověřená výstavbou víceúčelové Sazka Areny, tvrdí, že na staveništi běží vše, jak má. "Všechny tribuny jsou natřeny speciálním nátěrem, v horním sektoru se montují sedačky," popisuje s tím, že všechna sedadla budou mít modré polstrování.

"Spodní část se pokrývá žulou, dělají se podlahy," pokračuje Vala, podle nějž denně působí na stavbě až dva tisíce dělníků. Slavnostní otevření haly je plánováno na 27. března.

kez, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: Hokej

Filtr článků - Hokej


Výsledkový mix: