Rubriky:

Euro Hockey Tour

Únorové Švédské hokejové hry bude hostit Malmö

4. ledna 2021 09:11 - Stockholm

Švédské hokejové hry se budou konat v Malmö. Třetí díl série Euro Hockey Tour, který se bude hrát pod oficiálním názvem Beijer Hockey Games, je na programu od 11. do 14. února. Stejně jako listopadový turnaj Karjala v Helsinkách a prosincový Channel One Cup v Moskvě se bude kvůli koronavirové pandemii konat v uzavřené bublině.

 

Evgenia Novozhenina, Reuters

"Bylo potřeba při plánování Beijer Hockey Games brát v potaz spoustu faktorů. Letos se musí navíc hrát v bublině se všemi bezpečnostními opatřeními pro všechny čtyři týmy. To nám umožní turnaj v Malmö tamní aréna, která je na vysoké mezinárodní úrovni," řekl marketingový manažer Švédské hokejové asociace Jesper Björck.

Do Malmö se vrací Švédské hry po osmi letech. Od té doby se s výjimkou roku 2017, kdy se hrálo v Göteborgu, konaly se Stockholmu. Před třemi roky se vedle švédské metropole část turnaje konala i v nedalekém Södertälje.

Čeští hokejoví mladíci už mají z velké části jasno o skupině pro příští MS

Po dvou turnajích vedou tabulku Euro Hockey Tour se 16 body z šesti zápasů Rusové. Druzí Češi na ně ztrácejí sedm bodů. Třetí Finové získali šest a poslední Švédové pět bodů. Závěrečný turnaj bude od 13. do 16. května hostit Česko.

ČTK

Časová osa: Euro Hockey Tour

Filtr článků - Euro Hockey Tour


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..