Rubriky:

Tipsport extraliga

Kudrnovi loučení s Třincem vyšlo

4. listopadu 2006 10:33 - TŘINEC

Hokejový útočník Jaroslav Kudrna se rozloučil s Třincem opravdu parádně. Do ruského Magnitogorsku mířící forvard si své poslední vystoupení v dresu Ocelářů užil a i díky jeho dvěma bodům Třinec v pátek zdolal Litvínov. Na památku pak Kudrna dostal typicky ruské dárky, vedení domácího klubu mu dokonce věnovalo i notně oprýskaný vůz značky Lada.

 

Sport.cz

Transparent "Jardo díky", v azbuce psané přání všeho nejlepšího a skandování Kudrnova jména snad všemi fanoušky obstaralo přivítání třicetiletého útočníka před úvodním hvizdem. Hráč, který míří na své první zahraniční angažmá, se odvděčil fanouškům stylově.

Více o pátečním kole extraligy najdete ZDE:

Na úvodní gól Třince parádně přihrál Tesaříkovi, druhý v další přesilovce sám dal. "Přiznám se, že mě to trošku všechno vzalo, ozvala se i nějaká nostalgie," tvrdil dojatý Kudrna.

Loučení bylo vskutku stylové. Trenér Třince Juřík s generálním manažerem Markem mu v krojích ruských bohatýrů předali kromě sotva jezdícího modrého vozu ruské výroby i teplý kabát a nemohla chybět ani klasická beranice.

"Chtěl bych všem moc poděkovat, na angažmá v Třinci budu vždycky v dobrém vzpomínat," hlásil divákům se smíchem Kudrna, který ve službách Ocelářů v 74 extraligových zápasech zaznamenal 64 kanadských bodů.

bir, Sport.cz, Právo

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..