Rubriky:

Tipsport extraliga

Na syna v brance bude Hübl přísnější než na další hráče

11. ledna 2007 11:50 - LITVÍNOV

Už potřetí přichází na litvínovskou střídačku v extralize Jaroslav Hübl starší a má i zkušenost se synem v brance mužstva, které vede. Nový trenér s nadsázkou dodává, že jeho syn, který se stal překvapením první poloviny extraligové sezóny, to pod jeho vedením nebude mít jednoduché.

"Už před pár roky jsme ho měli v týmu ještě jako juniora, takže vím, že na něj budu zřejmě ještě přísnější než na ostatní hráče," usmál se.

Nad včerejší nabídkou přejít od dorostu do extraligy dospělých ale Hübl neváhal. "Litvínov je doslova klubem mého srdce, zažil jsem s ním mnoho krásných okamžiků a není mi lhostejné, jak dopadne letošní sezóna, takže jsem se opravdu dlouho nerozmýšlel," přiznal.

"Viděl jsem všechny domácí zápasy a stále tvrdím, že mužstvo má v sobě kvalitní potenciál. Potřebuje však získat ztracenou sebedůvěru. Chci vnést do hry nové prvky, ale na zásadní změny v herním systému není čas. Kluci se potřebují rychle zvednout a na ledě nechat ve zbývajících dvanácti kolech úplně všechno," poznamenal Hübl.

Ve své práci se hodlá opírat o zkušenosti kapitána a sportovního manažera Roberta Reichla. "Kdysi vedle mě začínal v útoku, známe se dvacet let. Věřím tomu, že Robert nám pomůže tým zvednout i po mentální stránce," zamyslel se novopečený kouč.

Premiéra na lavičce ho čeká v úterý ve Zlíně. "Máme těžký los, ale soupeře si nevybíráme. Jde nám o každý bod, ztrát už bylo dost," zdůraznil Hübl.

eš, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..