Rubriky:

Tipsport extraliga

Brankář Vojtek prodloužil v Třinci smlouvu do roku 2010

17. listopadu 2007 14:11 - TŘINEC

Hokejový brankář Martin Vojtek si spolehlivými výkony vysloužil prodloužení smlouvy v Třinci, který si služby lídra extraligových statistik v této sezóně pojistil do roku 2010. Uvedly to oficiální internetové stránky klubu.

 

SPORT.CZ

"Martin Vojtek pro Třinec udělal strašně moc, udržuje si dlouhodobě svůj standard, který dokáže navýšit, jak jsme svědky v současné době. Hlavně je na něj spolehnutí, proto jsme se rozhodli mu nabídnout prodloužení smlouvy. Jsem spokojen, že Martin naši nabídku přijal," řekl serveru hlavní trenér a předseda představenstva klubu Pavel Marek.

Vojtek na konci září zaskočil v brance za jedničku Romana Čechmánka a svými výkony si řekl o důvěru i v době, kdy se olympijský vítěz z Nagana a trojnásobný mistr světa uzdravil. "Je dobré, že máme gólmana jeho formátu, protože brankáři se v extralize začínají stávat nedostatkovým zbožím a s dvěma kvalitními gólmany můžeme položit základ naší hře," doplnil Marek.

Vojtek v této sezóně odchytal 16 utkání s průměrem 1,59 inkasované branky na zápas a úspěšností zákroků rovných 96 procent. Dvakrát udržel čisté konto. "Nabídka na prodloužení smlouvy mě potěšila, jsem tady hodně spokojen, proto jsem s prodloužením neměl žádný problém. V Třinci jsem rád, cením si i přízně fanoušků, kteří klub hodně podporují," prohlásil Vojtek.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..