České Budějovice vyhrály Dorint Cup v Drážďanech

DRÁŽĎANY

Hokejisté Českých Budějovic remizovali ve svém posledním utkání na Dorint Cupu v Drážďanech s Norimberkem 2:2 a turnaj tak i po první bodové ztrátě vyhráli. Další přípravný zápas čeká Mountfield ve čtvrtek v rámci Tipsport Cupu na ledě Plzně.

Norimberk, který potřeboval k triumfu na Dorint Cupu vyhrát, se dostal do vedení ve 4. minutě po Carterově trefě, ale už za 59 sekund vyrovnal Gulaš.

Stav otočil v 28. minutě Huml, za čtyři minuty srovnal Swanson, ale pak už gólmani Turek ani Ehelechner neinkasovali.

Mountfield České Budějovice - Sinupret Ice Tigers Norimberk 2:2 (1:1, 1:1, 0:0)
Branky: 5. Gulaš, 28. Huml - 4. Carter, 32. Swanson. Rozhodčí: Heffler - Böhmländer, Trottmann (všichni Něm.). Vyloučení: 6:6, navíc Duda - Carter oba do konce utkání. Bez využití. Diváci: 100.