Rubriky:

Tipsport extraliga

Bednář vyrovnal rekord svého kouče Růžičky

12. února 2009 09:15 - LITVÍNOV

Slávistický hokejový útočník Jaroslav Bednář vyrovnal v zápase v Litvínově dosavadní rekord svého trenéra Vladimíra Růžičky v počtu utkání v řadě v nejvyšší soutěži, v nichž si připsal aspoň jeden kanadský bod. Prosadil se podvacáté po sobě, když na vítězství se podílel dvěma góly a jednou asistencí.

„Měl jsem trochu obavy, aby se na mě neprojevila únava z reprezentace. Ale pár dní jsem odpočíval a cítil jsem se dobře. První třetinu jsem však byl dost řezaný, pak jsem si zápas užíval,“ svěřil se zkušený forvard, který proměnil i trestné střílení. „Nedělal jsem žádné experimenty. Jel jsem přímočaře na branku a soustředil jsem se na zakončení,“ popsal svůj druhý zásah v utkání.

Bednář zvládl i roli kapitána mužstva místo nemocného Josefa Beránka. „Byl to můj sen. Poté, co jsem jednu chvíli nesl kapitánské céčko v národním týmu, dočkal jsem se i v klubu. Určitě na to nezapomenu, ale důležitější než moje pocity jsou nasbírané body,“ tvrdil.

Sestava 48. kola O2 extraligy podle Sport.cz:
J. Štěpánek (Vítkovice - poprvé v sestavě kola) - R. Stehlík (Vítkovice), O. Němec (Karlovy Vary) - J. Bednář (Slavia - 7), M. Straka (Plzeň - 5), T. Vlasák (Plzeň - 5).
eš, Právo

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..