Litvínov prohrál ve Švýcarsku s Langnau 2:3

LANGNAU

Hokejisté Litvínova ve svém třetím utkání na turné ve Švýcarsku prohráli v Langnau s tamními prvoligovými Tigers 2:3. Severočeši v minulých dnech remizovali v zemi helvetského kříže s druholigovým La Chaux-de-Fonds 2:2 a s prvoligovým Bielem 4:4.

Poslední duel před návratem domů čeká svěřence trenéra Jaroslava Hübla staršího v sobotu v 18:30 ve Feldkirchu proti Davosu.

Všechny branky pátečního utkání padly v druhé třetině. Langnau v 26. minutě dvakrát rychle skórovalo díky Simonu Moserovi a Della Rossovi. Pak se sice dvakrát trefil Viktor Hübl a srovnal stav, ale konečný výsledek stanovil v 35. minutě Bieber.

Přípravné hokejové utkání v Langnau:
Langnau Tigers - Litvínov 3:2 (0:0, 3:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 26. S. Moser (Helfenstein, Sutter), 26. Della Rossa (Steiner), 35. Bieber (Schild, C. Moggi) - 27. V. Hübl (Kroupa), 34. V. Hübl (Poživil). Rozhodčí: Popovic - Grossniklaus, Zimmermann. Vyloučení: 3:7. Diváci: 544.