Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejisty Slavie by mohl posílit brankář Trvaj z Komety

26. listopadu 2009 10:34 - PRAHA

Hokejisty Slavie by mohl posílit brankář Jiří Trvaj. Pětatřicetiletý gólman je momentálně dvojkou v Kometě Brno a pražský tým se o jeho služby údajně zajímá.

 

Petr Hloušek, Právo

"Možnost, že by se u nás objevil, existuje," uvedl generální manažer a trenér Slavie Vladimír Růžička pro Sport a Deník. V jakém časovém horizontu se o Trvajovi rozhodne, nechtěl specifikovat. "Jestli jde o dny případně týdny, vám nepovím," řekl.

Podle hráčova zástupce Roberta Spálenky jednání mezi Slavií a Brnem ještě nezačala. "Ale jednání okolo Jirky jsou. Ve hře je více klubů. Výsledkem může být milión variant. Zůstane, odejde, půjde na hostování, klub ho vyplatí, skončí s kariérou. Zatím neznáme postoj Brna," uvedl Spálenka.

Trvaj, který do Komety přišel v létě ze Znojma, které Brnu prodalo extraligovou licenci, aktuálně podle všeho přišel o pozici jedničky v nejhorším klubu nejvyšší soutěže.

V posledních čtyřech duelech totiž nastoupil Fin Sasu Hovi, kterého moravský klub angažoval v průběhu sezóny. Ve Slavii by zkušený gólman mohl zaujmout místo jedničky, trojice Stanislav Neruda, Robert Slipčenko a Dominik Furch totiž podává nevyrovnané výkony.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..