Rubriky:

Tipsport extraliga

Červenka je mimo hru se zraněním zad, proti Haškovi nenastoupí

28. prosince 2009 15:17 - PRAHA

Hokejový útočník Roman Červenka, který odstoupil v průběhu první třetiny z nedělního utkání pražské Slavie proti Vítkovicím, je stále mimo hru. Na vině je zranění zad, kvůli němuž suverénně nejproduktivnější hráč extraligy nezasáhne ani do úterního souboje proti Pardubicím.

 

Milan Malíček, Právo

Červenkovo zranění bylo nezaviněné, útočník Slavie udělal pohyb, po němž mu záda vypověděla službu. "Roman hrát určitě nebude, ale sami zatím nevíme víc, než že má zablokovaná záda. Není tedy ani jasné, jak dlouho ho budeme postrádat," řekl v pondělí ČTK asistent trenéra Jiří Čelanský.

Po nedělním duelu byl čtyřiadvacetiletý forvard, s nímž trenér Vladimír Růžička pravděpodobně počítá i do nominace pro olympiádu ve Vancouveru, na kapačkách. Slavia plánovala jeho vyšetření u vyhlášeného fyzioterapeuta Pavla Koláře, k němuž však zatím nedošlo.

Červenka, který v 35 zápasech této sezóny zaznamenal 55 kanadských bodů, nemá potíže se zády poprvé. "Vím, že jednou s nimi už problémy měl, ale brzy se dal do pořádku. Takže jsem byl překvapený. Před zápasem si nestěžoval. Asi to bude vážnější, když řekl, že to nejde," doplnil Růžička.

ČTK

  Třinec - Brno dnes 17:00
20191119T17:00:00+0100
Třinec vs. Brno
Třinec vs. Brno
Třinec
Brno

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..