Zlínští nevyužili už třetí prodloužení

ZLÍN

Už potřetí za sebou se ve Zlíně prodlužovalo a ani tentokrát nedosáhli domácí na vítězství. Hosté se ujali vedení hned v první minutě zápasu, když zmatku v domácí obraně pohotově využil Haman.

Pak se dvakrát za sebou blýskli oba brankáři. Zlínský Altrichter zneškodnil dvě dělovky Baruse a Slávik pro změnu odolal opakovaným nájezdům Barinky.

Po změně stran přešli domácí do útoku, už ve 21. min. prostřelil Balaštík z úhlu Slávika a další velké šance měli Okál, Zubíček a Veselý, znojemský gólman si ale se všemi poradil. Štěstí mu pomohlo krátce před druhou sirénou, kdy Okálovu střelu vyrazil z prázdné branky na poslední chvíli Mojžíš.

V závěru stáhli trenéři obou mužstev sestavy na tři pětky, tím se hra zrychlila a začalo se znovu blýskat před oběma brankami. Další góly domácích měli na holích Balaštík a Leška, obrovské příležitosti hostů promarnili Mikulík, Erat a Rataj. Oba brankáři však zůstali neprůstřelní a nedali se zaskočit ani v prodloužení.

Jaroslav Stuchlík, trenér Zlína: "Začali jsme vlažně, až od druhé třetiny jsme převzali aktivitu, ale konečná remíza je spravedlivá. Výborně zachytali oba brankáři."

Milan Skrbek, trenér Znojma: "Vyrovnaný zápas, v němž byla řada šancí na obou stranách. Mrzí nás zranění Urama, který má něco s kolenem a půjde na vyšetření k lékaři."

Zlín vs. Znojmo 1:1 pp
Třetiny: 0:1, 1:0, 0:0 - 0:0. Branky a nahrávky: 21. Balaštík (Hamrlík, Leška) - 1. Haman (Plášek, Pardavý). Rozhodčí: Bolina - Rozlílek, Vitík. Vyloučení: 2:3. Bez využití. Diváci: 5322.
Zlín: Altrichter - Hamrlík, Blaťák, Hučko, Zubíček, Tesařík, D. Nosek, Macholda, T. Vlček - Balaštík, Leška, Veselý - Barinka, M. Čech I., Weissmann - Okál, Vlach, Mokrejš - M. Čech II., Záhorovský, Jenáček. Trenéři Bokroš a Stuchlík.
Znojmo: Slávik - Havíř, Soudek, Benák, Mojžíš, Snopek, Kudělka - Uram, Pucher, Barus - Plášek, Haman, Pardavý - Mareš, Mikulík, Rataj - Milan Procházka, Ludvík, Erat. Trenéři: Pazourek, Kastner a Skrbek.