Vary si s Kladnem rozdělily body

KARLOVY VARY

Kladno se dvěma syny karlovarského trenéra Hořavy Petrem a Miloslavem v sestavě bylo v úvodní třetině pod mírným tlakem. Hned v první minutě ujel Skuhravý, ale přestřelil. O deset minut později byl v šanci Alinč a následná rána Rodina trefila Orctovu masku. Ovšem hned na začátku druhé třetiny využil chyby obrany i brankáře M. Hořava a vstřelil úvodní branku.

V dalším průběhu se hrála vyrovnaná partie bez vážnějších šancí na obou stranách. Na začátku poslední části měl největší šanci domácí Alinč, ale sám před gólmanem přehodil i branku. Další velkou příležitost měl v polovině třetiny Lipianský, ale Orct byl nepřekonatelný. Až čtyři minuty před koncem se v oslabení trefil Alinč. V prodloužení měli domácí velkou převahu, kterou však nevyužili.

Miloslav Hořava, trenér K. Varů: "Čekali jsme těžký zápas a nakonec jsme rádi za jeden bod."

Vladimír Evan, trenér Kladna: "S remízou jsme spokojeni. Dvě třetiny byly vyrovnané, ale ve třetí byly Karlovy Vary výrazně lepší."

Karlovy Vary - Kladno 1:1
Branky: 57. Alinč - 22. M. Hořava ml., rozhodčí Homola, vyloučení 4:6, bez využití, v oslabení 1:0, 3820 diváků, třetiny 0:0, 0:1,1:0 - 0:0.