Rubriky:

Tipsport extraliga

Jen naivní blázen si myslí, že to takhle půjde dál, má jasno Broš ze Sparty

24. listopadu 2010 07:22 - PRAHA

Kdo vychází z těch dveří, nemá úsměv na tváři. Už týdny. Sparta prohrála počtvrté v řadě, nic ji nevychází, potácí se v černém tunelu, kde nemůže najít východ. „Nemám slov. Víme, že se nenacházíme v dobré situaci, ale snažíme se s tím prát. Chtěli jsme třeba rozhodnout v první třetině, ale zase jsme dostali smolný gól, hra se nám začala bortit,“ řekl útočník Michal Broš po domácí porážce 0:4.

 

hcsparta.cz

Sparta to je letos velký zmar, trenéři zkouší měnit také útoky, vyhovuje vám například toto?
Na jednu stranu to není ideální, ale na druhou s tím je potřeba něco udělat. Zatím jsme ideální složení útoků nenašli, hrajeme na houby, takže s tím každý počítá.

V polovině druhé třetiny odešel sparťanský kotel, zaregistroval jste to?
Toho jsem si nevšimnul, člověk je zahloubaný do zápasu. Abych řekl pravdu, tak o ničem nevím. Návštěva lidí nebyla nic moc, ale na druhou stranu jim rozumím, protože na naše výkony není moc hezký pohled.

Co se tedy letos s vámi děje? Kdyby nebylo odečtu bodů Plzně a Boleslavi, tak je horší už jen Kladno.
Nejsme schopní najít cestu k vítězství. Pereme se s touto situací, pro velkou většinu z nás to je nová a trpká zkušenost. Člověk hledá cesty ven, děláme všichni maximum, ale možná to je jen můj dojem. Kdybychom věděli, co se děje, tak se toto neděje a zápasy vyhráváme.

Hokejisté Michal Broš (vlevo) a David Výborný představují nové dresy Sparty.Hokejisté Michal Broš (vlevo) a David Výborný představují nové dresy Sparty. To jim bylo ještě hej.foto: Právo/Michaela Říhová

 Dojde podle vás k hráčským změnám v mužstvu?
Jenom naivní blázen by si myslel, že to takhle půjde dál. Výměny k tomu patří, je potřeba s týmem něco udělat. Myslím, že můžu mluvit za všechny: jakákoli výměna může nastat. Je potřeba mužstvu pomoct, pokud to pomůže Spartě, tak může dojít ke všemu.

Tedy i vy počítáte s možnou změnou dresu?
Uvědomuji si, že to může nastat, hraju blbě. Mimo jednoho maníka tak hraje celý tým. V žádném případě nemohu být nedotknutelný. Ale nezabývám se tím, mám plnou hlavu svých výkonů a potažmo celého mužstva. Myslím na to dvacet čtyři hodin denně. Je to moje nejhorší hokejové období v životě, výměny mě ale nestraší.

Dokážete vypnout?
Doma jsou děti, ale když jdou spát, tak je to zpátky. Disketu nejde vyčistit.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..