Vsetín po vítězství nad Spartou nestačil na Vary

KARLOVY VARY

Vyrovnaný duel Karlových Varů a Vsetína rozhodla lepší střelecká produktivita domácích, kteří se brzy dostali do vedení díky využité přesilovce, když si Lipianský udělal ze soupeřů slalolomové tyče a podél Biegla skóroval. V dalším průběhu několikrát karlovarské hokejisty podržel brankář Franěk.

Hra plynula bez vyložených šancí, až ve 48. min. se Skuhravý prosmýkl po pravém křídle a nad vyrážečkou Biegla dal druhý gól.

Karlovy Vary díky bojovnosti držely Vsetín v dostatečné vzdálenosti od vlastního obranného pásma a samy vyrážely k rychlým brejkům, jeden z nich zakočnil Alinč. Závěr byl už v režii Západočechů, kteří pomohli ke druhé letošní nule brankáři Fraňkovi.

Miloslav Hořava, trenér K. Varů: "V utkání nám vyšel začátek. Ale celkově musím říct, že to byl jeden z nejtěžších zápasů co jsme odehráli."

Jiří Režnar, asistent trenéra Vsetína: "Nechytli jsme začátek, a to na nás zanechalo stopy. Ve druhé a třetí třetině jsme hráli dobře, ale nedokázali dát branku."

Karlovy Vary vs. Vsetín 3:0
Třetiny: 1:0, 0:0, 2:0. Branky a nahrávky: 5. Lipianský (L. Svoboda), 48. Skuhravý (Bacul, F. Ptáček), 52. Alinč (Rodin). Rozhodčí: Minář - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:0. Diváci: 4290.
Karlovy Vary: Franěk - Galvas, F. Ptáček, Rodin, Bauer, Krajíček, Vantroba - Petr Kumstát, Skuhravý, Němčický - L. Svoboda, Alinč, Košťál - Pavliš, Lipianský, Bednařík - V. Polák, Bacul, Kraus. Trenéři: Hořava, Rulík.
Vsetín: Biegl - Luža, J. Polák, Jaškin, Frolo, Kuboš, Němec - Hudec, Stantien, Selingr - Dubec, Štraub, Ambruz - Vampola, Vak, J. Hašek. Trenéři: Tabara, Režnar.