Rubriky:

Tipsport extraliga

Spartě se naskytla příležitost a zkouší reprezentanta Norska

2. září 2011 08:36 - PRAHA

Zapustí kořeny v hokejové Spartě norský reprezentant Morten Ask? Je to možné. Jedenatřicetiletý centr se zapojí do tréninku s prvním týmem. Poté bude vyzkoušen v přípravných zápasech, které určí, zda s ním vedení klubu z Holešovic podepíše kontrakt.

 

www.hcsparta.cz

„Jedná se o útočníka na pozici centra s dobrými parametry a referencemi. V rámci zkoušky s námi nyní bude trénovat a nastoupí také do přípravných zápasů,“ sdělil pro klubové stránky Josef Jandač, sportovní manažer a hlavní trenér Sparty.

Sparta si proklepne Mortena Aska, ale podle klubu není v tuto chvíli rozhodně záměrem do týmu nutně zasahovat. „Naskytla se ale příležitost vzít jej na testy, což může být vždy přínosné. Hráče uvidíme v tréninku i utkáních a budeme o něm mít případně přehled i do budoucnosti,“ vysvětlil Jandač.

Morten Ask na posledním mistrovství světa v dresu Norska odehrál sedm zápasů, v nichž si připsal čtyři kanadské body za jednu vstřelenou branku a tři asistence. V minulé sezóně hrál za německý Norimberk a norskou Valerengu.

Morten Ask
Datum narození14. května1980
Věk31 let
Výška185 cm
Váha91 kg
Místo narozeníOslo

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..