Rubriky:

Tipsport extraliga

Pardubice po Lašákovi podepsaly i Kameše

21. května 2004 11:05 - PRAHA

Pardubický hokej hodlá v příští sezóně sázet na vyrovnanou dvojici kvalitních brankářů. Klub v pátek uzavřel jednoroční smlouvu se zkušeným Jaroslavem Kamešem, jenž má za sebou deset sezón v nejvyšší soutěži a několik utkání v reprezentaci. Jen před pár dny přitom Východočeši podepsali kontrakt se slovenským reprezentačním brankářem Jánem Lašákem.

 

ČTK

"Naskytla se nám tato možnost a rozhodli jsme se vytvořit na brankářském postu větší konkurenci. V Kamešovi získáváme brankáře s bohatými zkušenostmi," řekl pro oficiální internetové stránky klubu generální manažer Zbyněk Kusý.

.:ANKETA:
Je dobré mít v týmu dva kvalitní gólmany? Hlasujte na konci článku

Čtyřiatřicetiletý Kameš si nejvyšší českou soutěž zachytal naposledy v sezóně 2002/03 v dresu Znojma. Pro vleklé potíže s kolenem však jeho působení na Moravě brzy skončilo a regeneraci Kameš věnoval i drtivou část loňského ročníku. Po zotavení se připravoval s prvoligovým Berounem, kterému nakonec pomohl až do finále soutěže.

Do dnešního dne druhý brankář Pardubic Alexander Hylák se z prvního týmu přesune do prvoligového Hradce Králové, kde dostane příležitost pravidelně chytat. "Potřebuje pravidelně chytat a toto je pro něho  momentálně to nejlepší," doplnil Kusý.

Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..