Reichel a spol. zaúřadovali ve Varech

KARLOVY VARY

Vítězství na ledě Karlových Varů zajistil v úterý Litvínovu výborným výkonem Reichlův útok, a také obránce Škoula, který si připsal čtyři kanadské body. Opatrnější úvodní minuty utkání vystřídal po trefě litvínovského kapitána Reichla z 8. minuty oboustranně útočný hokej se šancemi na obou stranách.

Chytrá střela domácího Alinče v končící 20. minutě přinesla zasloužené vyrovnání.

Karlovy Vary však ztratily šanci na bodový zisk hned zkraje druhé části. Naprostého herního výpadku Energie využili hosté v průběhu tří minut třemi přesnými zásahy.

Střídání brankářů sice vrátilo do domácí hry řád, ale druhý gól Brandy utkání definitivně rozhodl.

Pavel Pazourek, trenér K. Varů: "Měli jsme tragický nástup do druhé třetiny, po třech inkasovaných gólech jsme se jen těžce zvedali."

Vladimír Jeřábek, asistent trenéra Litvínova: "O osudu vyrovnaného utkání rozhodla druhá třetina. Musíme se ale vyvarovat nedůsledností ze závěru zápasu."

Karlovy Vary - Litvínov 4:6
Třetiny: 2:2, 0:3, 2:1. Branky a nahrávky: 9. Skuhravý (Petr Kumstát, F. Ptáček), 20. Alinč (M. Hlavačka, F. Ptáček), 52. Petr Kumstát (M. Hlavačka), 58. Petr Kumstát (Alinč, Míka) - 8. Reichel (Škoula), 15. Ručinský (Šlégr, Škoula), 21. Ručinský (Reichel, Škoula), 23. Branda (V. Hübl, Gombár), 24. Škoula (Reichel, Ručinský), 48. Branda (Gombár, Hranáč). Rozhodčí: Rejthar - Bádal, Pouzar. Vyloučení: 6:8. Využití: 1:2. Diváci: 3927.
Karlovy Vary: Masalskis (24. Mensator) - Kutlák, F. Ptáček, Krajíček, M. Hlavačka, Polák, Bauer - Košťál, Lipiansky, Tomík - Petr Kumstát, Skuhravý, Kraus - Milan Procházka, Alinč, M. Dvořák - Pech, Bednařík, Míka. Trenéři: Pazourek, Rulík.
Litvínov: Jarina - Škoula, Šlégr, Skuhrovec, Kroupa, Poživil, Ťupa, Bombic, Hranáč - Kůrka, Reichel, Ručinský - Trávníček, Hreus, Kubinčák - L. Havel, Říha, Balázs - V. Hübl, Branda, Gombár. Trenéři: Beránek, Jeřábek.