Rubriky:

Tipsport extraliga

Karlovarští hokejisté museli dotahovat

26. září 2004 22:25 - KARLOVY VARY

Karlovarští museli v sedmém kole hokejové extraligy dotahovat náskok soupeře z Plzně, přesto to byli oni, kdo v prodloužení sahal po prémiovém bodu.

Aktivnější Vary byly za svou snahu odměněny ve 12. minutě, kdy nehlídaný Skuhravý nadvakrát překonal Dubu. Plzeň však zdobila efektivita. Když na Šrekovu přesnou ránu k tyči navázal Důras, sáhli domácí k výměně brankáři. Masalskise, který mohl brankám jen těžko zabránit, vystřídal Šmíd, a už po chvíli se radoval z vyrovnání.

Zdálo se, že Energie opět chybí otěže zápasu do svých rukou, ale nešťastná srážka domácího beka Hlavačky s hlavním rozhodčím nabídla čistou šanci Martinu Strakovi, jenž nezaváhal. Zasloužené prodloužení zajistil Varům v přesilovce Alinč.

Pavel Pazourek, trenér Karlovy Vary: "V zápase jsme měli daleko více ze hry i daleko více šancí, ale neproměňujeme je, protože jsme v koncovce měkcí a máme i trochu smůly. Na druhou stranu zbytečně inkasujeme strašně laciné góly. Dnes například první gól byla žblabuňka od modré a třetí gól jsme dostali poté, co náš hráč byl sražen. Ale každý bod je dobrý."

Miroslav Přerost, trenér Plzeň: "Bylo to derby se vším všudy, domácí hráli jednoduchý hokej s nastřelováním puků do útočné třetiny. Nám se dařilo využívat šance. S bodem můžeme být spokojeni už proto, že jsme potřetí za sebou neprohráli i vzhledem k tomu, že hra se nám nedařila tak, jak jsme si představovali."

Karlovy Vary - Plzeň 3:3 po prodl.
Branky: 12. Skuhravý, 28. Kumstát, 49. Alinč - 15. Šrek, 22. Důras, 36. Martin Straka, hlavní rozhodčí Trombík, vyloučení 5:8, navíc Skuhravý (KV) a Výtisk (P.) 10 min, využití 1:0, 4500 diváků, třetiny 1:1, 1:2, 1:0 - 0:0.

ARI, ČTK, Právo

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..