Rubriky:

Tipsport extraliga

ANKETA: První nula sezóny i čtyři "známé firmy". Vyberte hvězdu 2. kola hokejové extraligy

20. září 2012 14:34 - Praha

Od startu nového ročníku hokejové Tipsport extraligy přichází hokejová redakce Sport.cz s novinkou, kdy z námi nabídnutých deseti hvězd kola vy čtenáři vybíráte tu, která zářila nejvíce. První kolo opanoval s 60 % procenty hlasů plzeňský forvard Tomáš Vlasák, koho vyberete za muže kola druhého? Hlasujte v anketě na konci článku.

 

Stanislav Zbyněk, ČTK

V našem druhém výběru se objevují hned čtyři jména, která jsme vám nabízeli i při premiérovém kole. A největší zastoupení mají znovu třinečtí Oceláři...

Roman Málek

Roman Málek

HC Vítkovice Steel

Jako vůbec první brankář vychytal v letošním ročníku čisté konto. Vítkovický gólman pochytal všech třiatřicet střel Zlína a výraznou měrou se přičinil k výhře 3:0.

Adam Svoboda

Adam Svoboda

Škoda Plzeň

Podal vynikající výkon. Tak glosoval plzeňský kouč Milan Razým Svobodovo představení na Slavii, které Západočeši vyhráli 3:1. Brněnského rodáka překonal jen mladík Hertl. Úspěšnost zákroků: 96,88 %.

Josef Hrabal

Josef Hrabal

HC Oceláři Třinec

2 (0+2)

Jeden ze čtyř hráčů, kteří se v našem výběru objevili i v prvním kole. Třinecký zadák podpořil výhru 5:2 v Karlových Varech dvěma asistencemi a po dvou zápasech má na svém kontě už pět kanadských bodů.

Dustin Kohn

Dustin Kohn

HC Energie Karlovy Vary

1 (1+0)

Karlovy Vary sice proti Třinci vyšly bodově naprázdno, pětadvacetiletý zadák při svém teprve druhém startu v seniorské extralize zaznamenal premiérovou trefu.

Radek Bonk

Radek Bonk

HC Oceláři Třinec

3 (1+2)

V prvním kole gól a dvě asistence, v neděli proti Varům to samé. Třinecký kapitán oplývá na startu soutěže skvělou formou. I proto ho znovu zařazujeme do našeho výběru.

Jiří Burger

Jiří Burger

HC Vítkovice Steel

2 (2+0)

Proti Zlínu vstřelil dvě ze tří vítkovických branek a byl vůdčí postavou ostravského celku. Jen jediná trefa jej dělí od mety 300 branek v české nejvyšší soutěži.

Viktor Hübl

Viktor Hübl

HC VERVA Litvínov

3 (1+2)

Třetí z hráčů, na kterého jsme upozorňovali i po prvním kole. Proti Českým Budějovicím měl litvínovský útočník prsty ve všech třech gólech, jeden dal sám, na dva nahrál. Jeho bilance po dvou kolech? Branka a pět asistencí.

Juraj Majdan

Juraj Majdan

HC VERVA Litvínov

3 (1+2)

Stejně jako Hübl, i slovenský útočník byl na ledě u všech tří litvínovských branek. Bilanci má rovněž totožnou - gól a dvě asistence.

Martin Růžička

Martin Růžička

HC Oceláři Třinec

3 (2+1)

Po návratu z Ruska září. V prvním kole jej do našeho výběru vynesly branka a dvě asistence, proti Karlovým Varům třinecký útočník znovu posbíral tři body. Tentokráte se sám trefil dvakrát, jeden gól připravil.

Marek Sikora

Marek Sikora

Piráti Chomutov

2 (2+0)

Pětadvacetiletý chomutovský útočník byl hlavní postavou dohrávky s Pardubicemi. Ve druhé třetině nejprve z rychlého útoku otočil skóre, v samostatných nájezdech pak rozhodující trefou zajistil Pirátům dva body za výhru 4:3.

škv, Sport.cz

Který hráč byl hvězdou 2. kola hokejové Tipsport extraligy?

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..