ANKETA: Předčí jedna ze tří posil z NHL domácí hráče? Vyberte hvězdu 6. kola extraligy

Sedm domácích hráčů versus tři posily ze zámoří. I tak se dá nahlížet na anketu o nejlepšího hráče 6. kola hokejové Tipsport extraligy, kterou vám Sport.cz pravidelně přináší. Který z hokejistů upoutal vaši pozornost v pátečním kole nejvíce?

Roman Červenka

Jiří Trvaj
Kometa Brno
Brněnský gólman inkasoval jen z hole Soudka a osmadvaceti úspěšnými zákroky podpořil výhru Komety nad Českými Budějovicemi 5:1. Úspěšnost zákroků: 96,55 %.
Martin Čakajík
Bílí Tygři Liberec
Liberecký obránce si v divokém zápase se Zlínem poctivě plnil defenzivní povinnosti, o čemž svědčí jeho kladná bilance +3 v plus/minus. Návdavkem ve druhé třetině nahrál na dva góly.
Petr Kadlec
Slavia Praha
Slávistický kapitán načal vítězný obrat svého týmu v Pardubicích. V páté minutě nejprve srovnal na 1:1, o dvě minuty později pak asistoval u druhého gólu sešívaných, kteří na ledě mistra vyhráli 5:2.
David Nosek
Energie Karlovy Vary
Položil základ karlovarské výhry 4:2 nad Litvínovem. Úvodní gól vstřelil obránce Západočechů sám, druhý připravil na konci první třetiny Zuckerovi.
Spolu se Sobotkou ústřední postava červenobílých při výhře 5:2 na ledě Pardubic. Jeden gól vstřelil sám, další tři připravil pro své spoluhráče. Ačkoliv v extralize odehrál jen čtyři zápasy, už je v elitní desítce kanadského bodování.
Jan Kovář
Škoda Plzeň
Chvíle plzeňského útočníka přišly ve druhé třetině. Za stavu 1:1 vstřelil dvě branky a pomohl k výhře 3:2 nad Vítkovicemi.
Petr Nedvěd
Liberecký kapitán zaznamenal branku a dvě asistence a Bílí Tygři si tak po výhře 7:5 nad Zlínem připsali první tříbodový zisk v sezóně.
Dominik Pacovský
Sparta Praha
První gól mu chybující třinecký gólman Hrubec doslova vnutil, v první třetině se pak prosadil ještě jednou, Sparta přesto doma s Oceláři padla 3:4.
Vladimír Sobotka
Stejně jako Červenka posbíral proti Pardubicím čtyři kanadské body za branku a tři přesné nahrávky. Velký kus práce odvedl i při hře v oslabení.
Jiří Tlustý
Rytíři Kladno
Kladenská elitní formace opět táhla Rytíře za výhrou. V Chomutově nejvíce zazářil Jiří Tlustý, jehož dva góly ze závěrečné třetiny za stavu 1:1 rozhodly o dvoubrankové výhře Středočechů.
Který hráč byl hvězdou 6. kola hokejové Tipsport extraligy?