Rubriky:

Tipsport extraliga

Pardubice play-off udělají, tvrdí experti. Jenže na úkor koho, se už neshodnou

28. ledna 2013 17:01 - Praha

Ačkoliv aktuálně ztrácejí na předkolo play-off pět bodů, ve vyřazovacích bojích úřadující mistři z Pardubic chybět nebudou. Shodli se na tom Milan Antoš, Josef Augusta a Vladimír Martinec, které oslovila redakce Sport.cz. Když však měli vybrat tým, na čí úkor se to Říhově družině povede do vyřazovacích bojů probojovat, jednotnost byla tatam.

 

Jan Handrejch, Právo

Sport.cz oslovil Milana Antoše, který se Slavií v roce 2003 slavil mistrovský titul a nyní působí jako televizní spolukomentátor, Josefa Augustu, který byl mezi lety 1999-2001 u zlatého hattricku české reprezentace na MS, a Vladimíra Martince, který se může pochlubit stejnou bilancí jako Augusta, navíc má tři tituly světového šampióna i coby hráč.

Experti odpovídali na tři dotazy. Jejich odpovědi naleznete před čísly, které znázorňují danou otázku. V tabulce tak najdete nejdříve odpovědi všech tří bývalých hokejistů na první otázku, poté odpovědi na druhou otázku atd.

Sport.cz položil expertům následující 3 otázky:
1) Ustojí Plzeň výsledkovou krizi a získá nakonec Prezidentský pohár určený vítězi základní části?
2) Pardubice jsou aktuálně až jedenácté, podaří se úřadujícím mistrům nakonec proskočit do play-off? Pakliže ano, na čí úkor?
3) Které dva týmy budou mít po skupině o udržení nejméně bodů a půjdou do baráže?
Milan Antoš

Milan Antoš

1

Zlín nebezpečně dotahuje a osobně si myslím, že to bude souboj o prsa až do poslední chvíle. Přiznám se, že Plzni v této chvíli úplně nevěřím. Už jen proto, že přišla o Gulaše a Vampola dostatečnou náhradou rozhodně nebude.

Josef Augusta

Josef Augusta

1

Plzeň je sice v krizi už dlouho, v neděli se na ni navíc dotáhl Zlín, i přesto si myslím, že první místo udrží.

Vladimír Martinec

Vladimír Martinec

1

Plzeň se na čele udrží. Takováto šňůra prohraných zápasů (Plzeň nevyhrála šestkrát za sebou) podle mě musí někdy skončit. Impulsem k nastartování může paradoxně být odchod Gulaše a s ním spojený návrat Vampoly.

Milan Antoš

Milan Antoš

2

Pardubice se snaží, seč jim síly stačí, i když ztráta pěti bodů je docela dost. Mají ale ještě zápas k dobru a desítku podle mě nakonec udělají. Disponují zkušeným týmem, Miloš Říha navíc není špatný trenér. A kdo teda z desítky vypadne? Kladno!

Josef Augusta

Josef Augusta

2

Miloš Říha je velice ambiciózní a zarputilý trenér, má charisma, kterým dovede své mužstvo ovlivnit. Doma to zatím nese ovoce, důležité bude, jestli Pardubice budou sbírat body i venku. Ale myslím, že nahoru půjdou. Nedokážu odpovědět, který tým nakonec skončí jedenáctý, dost problémů by ale mohly mít Vítkovice.

Vladimír Martinec

Vladimír Martinec

2

Věřím tomu, že Pardubice do předkola proklouznou. Myslím, že to bude na úkor Českých Budějovic.

Milan Antoš

Milan Antoš

3

Chomutov je jistej, to považuji za stoprocentní. O druhém účastníkovi se bude rozhodovat mezi Karlovými Vary a Libercem. V tuhle chvíli bych to viděl na Tygry, protože Vary mají dvě lajny, které plus minus bodují, navíc náskok sedmi bodů.

Josef Augusta

Josef Augusta

3

Dole určitě zůstane Chomutov, protože nevěřím, že by dotáhl takovou ztrátu, kterou teď má. Mezi jedenáctým až třináctým místem to ještě bude dramatické, zatím mi ale jako druhý tým do baráže vychází Liberec. Ale ještě se hraje o dost bodů a uvidíme, jestli se mu léčba Hynkem povede. Nedělní výhra nad Plzní je příslibem.

Vladimír Martinec

Vladimír Martinec

3

Šest utkání v rámci skupiny o udržení je strašné málo. Proto baráž nemine Chomutov. A vsadil bych si, že do ní půjde i Liberec, protože ztráta sedmi bodů se i přes zápas k dobru bude těžko dávat dohromady.

Jan Škvor, Sport.cz

Které mužstvo se letos neprobojuje alespoň do předkola play-off?

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..