Rubriky:

Tipsport extraliga

Spory jsou tytam, domluva je na stole. Českobudějovický hokej povede Bělohlav

2. srpna 2013 23:01 - České Budějovice
(Aktualizováno: 3. srpna 2013 09:13)

Hokejové subjekty, které se po přestěhování klubu HC Mountfield do Hradce Králové snaží zachránit českobudějovický hokej, se konečně domluvily a vytvoří jeden prvoligový klub. Web Budějcká Drbna s odkazem na šéfa projektu HC Motor Zdeňka Casku uvedl, že v první lize tak bude působit CB Hokej 2013 zastupovaný někdejšími hokejisty Českých Budějovic v čele s Radkem Bělohlavem. Licenci jim dá k dispozici Motor, který ji získal od Hradce.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Válku, která tady vznikla, vyhrál HC Motor na plné čáře. Získali jsme licenci, získali jsme Budvar Arénu, máme hráče a hrajeme hokej. Nicméně situace je tak vyhrocená, že si normální rozumný člověk říká, pojďme se spojit. A tak začala jednání s panem Bělohlavem, který má teď k dispozici dva kádry a je na něm, jaké hráče si vybere. Ať si zvolí ty nejlepší a šup zpátky do extraligy," uvedl Caska po pátečním přípravném zápase, ve kterém „jeho" Motor remizoval s Havlíčkovým Brodem 3:3.

Licenci bude podle něj oficiálně držet CB Hokej 2013 a na Bělohlavovi bude, zda využije služeb hokejistů, které má momentálně k dispozici Motor. V jeho kádru figurují hráči až do minulé sezóny prvoligového Hradce Králové, teoreticky by se do něj měli zařadit i hokejisté, kteří se neprosadí do základního kádru hradeckého Mountfieldu.

„Myslím, že z hráčů, co jsou tady, a z těch, které má k dispozici pan Bělohlav, může vzniknout výborný tým," uvedl Caska, jehož slova webu Budějcká Drbna potvrdil i Bělohlav.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..